niedziela, 27 listopada 2011

Filiżanka MagnoliaKwadratowa filiżanka z motywem gałązki magnoli, spodek kwadratowy. Filiżanka do herbaty: wysokość 11 cm, pojemność 240ml. Filiżanka espresso: wysokość 8,5cm, pojemność 120ml. Nadaje się do zmywania w zmywarkach. Filiżanka jest częścią zestawu, który można skompletować według indywidualnych potrzeb.
,

Filiżanka GałązkaKwadratowa filiżanka z motywem suchej gałązki, spodek prostokątny asymetryczny. Filiżanka do herbaty: wysokość 8,5 cm, pojemność 300ml. Filiżanka espresso: wysokość 7cm, pojemność 180ml. Nadaje się do zmywania w zmywarkach. Filiżanka jest częścią zestawu, który można skompletować według indywidualnych potrzeb.
Filiżanka fasolkaOkrągła filiżanka ze spodkiem w kształcie fasolki. Filiżanka do herbaty: wysokość 10cm, pojemność 300ml. Filiżanka do kawy: wysokość 8cm, pojemność 160ml. Roślinny motyw dekoracyjny. Nadaje się do zmywania w zmywarkach. Filiżanka jest częścią zestawu, który można skompletować według indywidualnych potrzeb.

 

Filiżanka Złote kwiatyKwadratowa filiżanka z bardzo wygodnym uszkiem. Pojemność 300ml, wysokość 80mm w sam raz na sporą hertatkę. W skład zestawu wchodzi filiżanka, szklany spodeczek wykonany metodą fusingu oraz talerzyk na ciacho. Można także przy zaparzaniu herbaty spodeczkiem przykryć filiżankę a talerzyk potraktować jako spodek. Motyw dekoracyjny wykonany złotym lustrem. Tak jak w przypadku dekoracji metalicznym złotem zalecane mycie ręczne, nie w zmywarkach. Filiżanka jest częścią zestawu, który można skompletować według indywidualnych potrzeb.Filiżanka KopryKwadratowa filiżanka z bardzo wygodnym uszkiem. Pojemność 300ml, wysokość 80mm w sam raz na sporą hertatkę. W skład zestawu wchodzi filiżanka, szklany spodeczek wykonany metodą fusingu oraz talerzyk na ciacho. Można także przy zaparzaniu herbaty spodeczkiem przykryć filiżankę a talerzyk potraktować jako spodek. Nadaje się do zmywania w zmywarce. Filiżanka jest częścią zestawu, który można skompletować według indywidualnych potrzeb.


 

UFO yellow
Super przedmiot wielofunkcyjny, może być świecznikiem lub oryginalną miseczką na orzeszki. Skala zastosowań zależy od indywidualnej inwencji twórczej. Średnica dużego 13 cm, małego 11 cm. Świetnie wyglądają przy zapalonej świeczce.

http://pl.dawanda.com/product/41696870-Yellow-UFO-male-i-duze

UFO orange

Super przedmiot wielofunkcyjny, może być świecznikiem lub oryginalną miseczką na orzeszki. Skala zastosowań zależy od indywidualnej inwencji twórczej. Średnica dużego 13 cm, małego 11 cm. Świetnie wyglądają przy zapalonej świeczce.

http://pl.dawanda.com/product/41697058-Orange-UFO-male-i-duze