O nas

Historia pracowni
Pracownia została założona w 1996 roku. Początkowo zajmowaliśmy się dekoracją naszkliwną porcelany. Postanowiliśmy jednak stopniowo przejść do projektowania własnych wzorów. Od 1998 nieprzerwanie pracujemy w technice ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, własnoręcznie projektując i wykonując szeroką gamę serwisów, pater, talerzy oraz różnego rodzaju dodatków typu: miniatuty rzeżbiarskie, świeczniki, wazony. Aby dopełnić naszą ofertę zajęliśmy się także tworzeniem biżuterii ceramicznej z dodatkiem srebra.
Współpraca
Najchętniej współpracujemy bezpośrednio z galeriami i butikami. Pozwala to dostosować naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań klientów pod względem kształtów, kolorów, motywów dekoracyjnych. Realizujemy również zamówienia specjalne : produkty reklamowe w technice ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, według własnego projektu lub projektu klienta. Z uwagi na długi i dość skomplikowany proces produkcji współpraca z naszymi klientami odbywa się wyłącznie na zasadzie zamówień .
Informacje techniczne
Do produkcji naszych wyrobów używamy masy pół porcelitowej wypalanej w temperaturze 1150C. Bazujemy głównie na materiałach pochodzenia zagranicznego co zapewnia dobrą jakość produktów. Dzięki temu, że dekoracja wykonana jest w technice podszkliwnej, nasze wyroby doskonale nadają się do zmywania w zmywarkach. Jest możliwe również używanie ich w kuchenkach mikrofalowych, natomiast nie dajemy gwarancji co do używania naszych wyrobów do pieczenia w kuchenkach gazowych lub elektrycznych. Rzeźby ceramiczne oraz biżuteria dekorowana jest ręcznie szkliwami efektowymi wypalanymi w temperaturze do 1100C.